» » Вчора у Голопристанській виправній колонії пройшла "Буря"

Вчора у Голопристанській виправній колонії пройшла "Буря"

Автор: Журналіст від 13-06-2019, 09:19
 
 
  12 червня 2019 року особовий склад державної установи «Голопристанська виправна колонія (№7)» скликано за умовним сигналом «БУРЯ» (загальне скликання особового складу).

  Під час інструктажу першим заступником начальника установи з нагляду і безпеки, охорони та оперативної роботи, доведено оперативну обстановку в установі та розподілено особовий склад за ділянками на яких проводитиметься обшук.

  В ході обшукових заходів, охоплено всі приміщення, палати та підсобні споруди, ретельно (з використанням технічних засобів) доглянуто особисті речі засуджених, інші можливі місця приховування заборонених предметів та речовин.

  В результаті проведення заходу вдалось виявити та вилучити значну кількість заборонених предметів, зокрема: колючо-ріжучі предмети 10 од.; мобільні телефони 5 од.; зарядні пристрої до мобільних телефонів 2 од. ; продукти бродіння 22 л. ; електричні дроти 26 м. ; електрокипятильники з порушенням правил пожежної безпеки 4 од. ; саморобні електроплитки 2 од.; не проклеймований інструмент 13 од. ; електрична тена 2 од. та інше.

  Всі заборонені предмети вилучено, оформлено відповідні матеріали.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий