» » У Бехтерах відбулася Конференція активних громадян

У Бехтерах відбулася Конференція активних громадян

Автор: Журналіст від 12-06-2019, 16:15
 
 
  За підтримки Благодійного фонду Євгена Рищука у Бехтерах відбулася Конференція активних громадян. Тренінг-семінар для керівників освітніх та дошкільних закладів, а також управлінців місцевого рівня проходив з питань грантової роботи.

  На цьому заході, організатори поділилися практичними навичками написання та впровадження грантових проектів.

  В майбутньому Бехтерам це дасть стимул для координації діяльності активу на селі; нове бачення розвитку громади; залучення інвестиці; вирішення нагальних питань громади позабюджетним шляхом; зміцнення потенціалу.
 
 
 
 
 
 
  Не були обділені увагою на цьому тижні й діти. Так, звання кращого учня Голопристанського району та премію ІІІ ступеню виборола учениця Круглоозерської загальноосвітньої школи Дар'я Голєва. Вручив заслужену відзнаку та премію у розмірі 5 тис. грн талановитій школярці особисто РИЩУК Євген.

  Так як дівчина стала призеркою районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської та української мови, виборола ІІІ місце на ІІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.
 
 
 
 Не оминули подарунки і два села Голопристанського району! Учениця Лиманівської школи Валерія Гасевська стала переможницею розіграшу гіробордів для власників щоденників від Благодійного фонду Євгена Рищука.

  А Назаров Максим із Суворівки - ще один переможець розіграшу гіробордів для власників щоденників від Благодійного фонду Євгена Рищука.

  Подарунок та напуття від РИЩУКА:
  "Нехай ця перемога буде першою сходинкою до твого успішно та щасливого життя. Вір в себе та власні сили!"- побажав він учневі.
 
 
 
 
 

Джерело: bukva.ks.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий