» » Біля Залізного Порту і Лазурного прикордонники знайшли сітки з крабами і креветками на суму понад 1,5 мільйона гривень (ВІДЕО)

Біля Залізного Порту і Лазурного прикордонники знайшли сітки з крабами і креветками на суму понад 1,5 мільйона гривень (ВІДЕО)

Автор: Журналіст від 15-05-2019, 11:51
 
Прикордонники продовжують активне патрулювання ділянки відповідальності, у тому числі з використанням плавзасобів.
 
Так, учора, за попередньою інформацією оперативних підрозділів Азово-Чорноморського регіонального управління, в рамках операції «Кордон-2019» прикордонники Херсонського загону організували службу наряду по патрулюванню акваторії Чорного моря в районі Тендрівської коси з метою виявлення порушників прикордонного режиму.

Під час патрулювання навпроти н.п. Залізний порт Херсонської області прикордонники виявили 10 безгосподарських ятерів загальною довжиною майже 300 метрів та навпроти н.п. Лазурне - 2 сітки по 100 метрів. Усі заборонені знаряддя лову були з водними живими біоресурсами, а саме - майже 500 кілограмів креветок та 27 червонокнижних крабів.

Прикордонники знаряддя лову встановленим порядком вилучили, а водні ресурси випустили в природне середовище, чим запобігли збитків державі на суму понад 1,5 мільйона гривень.
 
 
 
 
 
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий