» » На територію Голопристанської виправної колонії було здійснено перекид пакунку із забороненими предметами

На територію Голопристанської виправної колонії було здійснено перекид пакунку із забороненими предметами

Автор: Журналіст від 11-05-2019, 10:57
 
 
  Цими днями на території державної установи «Голопристанська виправна колонія (№ 7)» був здійснений перекид пакунку невідомою особою. Під час обходу внутрішньої забороненої зони навпроти їдальні установи виявлено пакунок перемотаний клейкою стрічкою, який намагались доставити до засуджених.

  По даному факту викликано слідчо – оперативну групу Голопристанського відділу поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Херсонській області (далі- поліція) та повідомлено до Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.
  
  Під час догляду працівниками поліції пакунку виявлено та вилучено два мобільних телефони, одна пачка сухих дріжджів, один штекер до зарядного пристрою від мобільного телефону, пластикову пляшку з прозорою рідиною з різким запахом спиртного та речовину рослинного походження буро-зеленого кольору з пряним запахом у подрібненому стані. 

  Даний випадок зареєстровано в книзі обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, а також в черговій частині поліції.
 
 
 
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий