» » Міжнародна фінансова допомога допомогла відновити зрошувальну систему в Чулаківці Голопристанського району

Міжнародна фінансова допомога допомогла відновити зрошувальну систему в Чулаківці Голопристанського району

Автор: Журналіст від 13-09-2016, 16:17
 
У лютому 2016 року Громада с. Чулаківка Голопристанського району Херсонської області зареєструвала сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Борисфен - 2016» для реалізації проекту «Реконструкція зрошувальної системи на землях фермерського господарства «Аделаїда» в с. Чулаківка Голопристанського району Херсонської області, керівником якого так як і керівником кооперативу є Рибалко Сергій Вікторович.

Реконструкція зрошувальної системи повинна дозволити розширити площу зрошуваних земель майже на 254 га, збільшивши, таким чином, продуктивність врожаю овочевої сільгосппродукції, і, відповідно, доходи пайовиків та членів кооперативу, а також Чулаківської сільської ради за рахунок збільшення надходжень податків до бюджету.

А новостворений сільськогосподарський обслуговуючий кооператив візьме участь в управлінні та обслуговуванні реконструйовано зрошувальної системи.

І ось, нарешті 16 вересня 2016 року о 11-00 на землях фермерського господарства «Аделаїда» відбудеться урочисте введення в експлуатацію зрошувальної системи, модернізованої в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

Оскільки розвиток і відновлення зрошення є пріоритетом у розвитку сільського господарства, Чулаківка буде приймати поважну делегацію, членами якої будуть Директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Паливода А.М., Начальник Херсонського обласного управління водних ресурсів Андрієнко І.А., депутат Херсонської обласної ради, голова фермерського господарства "Аделаїда" Рибалко С.В., перший заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації Кравченко-Скалозуб В.В., голова Голопристанської районної ради Соловйов В.О., голова Чулаківської сільської ради Корольова С.В., менеджер з управління проектами офісу економічного зростання регіональної місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Піскунова Л.Е., директор Інституту розвитку аграрних ринків, академік Української Академії Наук, керівник проекту «Вода для агросектору» Андрієвський В.Є.

Фінансування Проекту «Вода для агросектору» здійснюється Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків» з січня 2015 року.
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий