» » На Голопристанщині створена нова прийомна сім’я

На Голопристанщині створена нова прийомна сім’я

Автор: Журналіст від 9-04-2019, 10:14
 
 
  За ініціативи Президента пріоритетними формами сімейного виховання дітей, що не мають батьківської опіки є усиновлення, опіка/ піклування, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу. Держава піклується дітьми – сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, а також їхніми сім’ями.

  На території Круглоозерської сільської ради створена прийомна сім’я на базі родини Папіровських до якої влаштовано на спільне проживання та виховання двох дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Родина Папіровських виростила своїх власних дітей, які вже покинули рідну домівку. Але батьки мають потенціал і бажання виховувати та навчати дітей, які залишилися без батьківського піклування.

  05 квітня 2019 року відбулася знаменна подія у районі - укладання договору про влаштування дітей на виховання та спільне проживання між родиною прийомних батьків та головою районної державної адміністрації. Тепла, гостинна, зустріч відбулася у кабінеті голови районної адміністрації Гасаненко Т.В., яка пригостила діточок смачними солодощами. Під час щирої бесіди Тетяни Василівни із Анжелою та Михайлом, з’ясувалися дитячі плани на майбутнє. Прийомні батьки розповіли про перші свої враження та дружні стосунки, які склалися у них із дітьми.
 
 
 
 
 
  Голова районної державної адміністрації побажала прийомним батькам успіхів у вихованні, а дітлахам відмінних оцінок, справжніх друзів та здійснення їх дитячих мрій. А вона, як очільник державної влади в районі, буде дбати про дотримання конституційних прав, що гарантують та забезпечують родинний затишок, розвиток особистості. 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий