» » Відсьогодні офіційно стартувала заявочна кампанія на Фестиваль міні-баскетболу, що традиційно проводиться у курортному Залізному Порту

Відсьогодні офіційно стартувала заявочна кампанія на Фестиваль міні-баскетболу, що традиційно проводиться у курортному Залізному Порту

Автор: Журналіст від 5-03-2019, 09:31
 
 
  Відсьогодні офіційно стартувала заявочна кампанія на 9-й  Фестиваль міні-баскетболу, що традиційно проводиться у місті Залізний Порт.

  Зважаючи на те, що кількість команд щорічно зростає, організатори розширили віковий діапазон учасників та впровадили дві зміни Фестивалю.

  Першими цього року стартують юнаки та дівчата 2009-2011 р.н., вони розпочнуть змагання 1 червня – в Міжнародний день захисту дітей, друга зміна розпочинає змагання з 8 червня. Там візьмуть участь команди 2007 та 2008 років народження, значна кількість з яких брали участь у офіційних змаганнях ВЮБЛ цього сезону. 

  Цього року Федерація баскетболу України  надає фінансову підтримку учасникам Фестивалю: 15 командам юнаків та 15 командам дівчат кожного заїзду буде сплачено харчування згідно норм Мінмолодьспорту. Пріоритетне право у реєстрації надається командам згідно результатів їхніх виступів у ВЮБЛ поточного сезону. 
 
  Регламент проведення Фестивалю, програму, відео конкурсів та заявки можна завантажити тут:
 

РЕГЛАМЕНТ 

 РЕГЛАМЕНТ 

РЕГЛАМЕНТ

РЕГЛАМЕНТ 

 
 
 

 Джерело: ukrbasket.net
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий