» » На територію Голопристанської виправної колонії було здійснено перекид пакунку із забороненими предметами та наркотиками

На територію Голопристанської виправної колонії було здійснено перекид пакунку із забороненими предметами та наркотиками

Автор: Журналіст від 14-02-2019, 09:00
 
 
  12 лютого 2019 року о 18 годині 10 хвилин на території державної установи «Голопристанська виправна колонія (№ 7)» був здійснений перекид пакунку невідомою особою. Під час обходу внутрішньої забороненої зони навпроти котельні установи виявлено пакунок перемотаний клейкою стрічкою, який намагались доставити до засуджених.

  По даному факту викликано слідчо – оперативну групу Голопристанського відділу поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Херсонській області (далі- поліція) та повідомлено до Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

  Під час догляду працівниками поліції пакунку виявлено та вилучено два мобільних телефони, згорток з сухо подробленою речовиною рослинного походження буро-сірого кольору близько 5 гр., згорток порошкової речовини білого кольору та два штекери до зарядних пристроїв для мобільних телефонів.

  Даний випадок зареєстровано в книзі обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, а також в черговій частині поліції.
 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий