» » У Голопристанському районі поліцейські виявили факти незаконного проривання каналів з лиману до приватних ділянок

У Голопристанському районі поліцейські виявили факти незаконного проривання каналів з лиману до приватних ділянок

Автор: Журналіст від 5-02-2019, 18:16
 
 
  Працівники відділення поліції в порту «Херсон» на узбережжі села Рибальче Голопристанського району виявили та припинили факт проведення незаконних земляних робіт в межах національного парку «Нижньодніпровський», який є природоохоронною територією у Херсонській області.   
 
  На місці події поліцейські виявили платформу на базі напівпричепа з автомобілем «МАЗ» та екскаватор, за допомогою яких останніми днями  були незаконно прориті 6 каналів, які вели від основної водойми до населеного пункту. 
 
  Як повідомив начальник відділення поліції в порту «Херсон» Максим Жарков, в результаті незаконних дій була порушена берегова лінія та завдана шкода плавневій системі. На місце були викликані представники екологічної служби, які мають встановити суму збитків, завданих державі. Відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.240 Кримінального кодексу України «Порушення правил охорони або використання надр». Спеціальна техніка вилучена в якості речових доказів. Поліцейські встановлюють замовників проведення земляних робіт та з якою метою проривалися канали. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк від двох до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.
 
 
 реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий