» » На Херсонщині засуджено чоловіка, який кувалдою вбив мешканця Голопристанського району

На Херсонщині засуджено чоловіка, який кувалдою вбив мешканця Голопристанського району

Автор: Журналіст від 21-01-2019, 18:52
 
 
  Вироком суду громадянина К. засуджено за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) та  частиною другою статті 185 Кримінального кодексу України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка) вчинене повторно) та призначено покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді 7 років 6 місяців позбавлення волі.

  Громадянин К. органами досудового слідства обвинувачувався у тому, що 18 серпня 2017 року, перебуваючи на території домоволодіння у селі Гладківка Голопристанського району, в ході раптово виниклого конфлікту, що стався на ґрунті неприязних відносин, навмисно, переслідуючи прямий злочинний намір, тримаючи в руках кувалду, наніс громадянину П. удар в область нижньої щелепи, від якого той  упав на землю, після чого наніс йому ще один удар в область лобної частини голови, в результаті отриманих пошкоджень громадянин П. помер. Після умисного вбивства, обвинувачений заволодів «золотим ланцюжком» загиблого, вагою 15 грам, на суму 9063,90 грн.

  У судовому засіданні обвинувачений К. свою вину у вчиненні вказаних злочинів, визнав повністю, підтвердив обставини викладені в обвинувальних актах. В скоєному щиро розкаявся, висловив жаль щодо вчиненого, зазначив, що готовий нести покарання за вчинені ним злочини.

  При призначенні покарання К. суд врахував характер та ступінь тяжкості скоєних злочинів та їх наслідки, особу обвинуваченого, який за місцем проживання характеризується негативно, раніше неодноразово судимий, а також обставин, що впливають на його покарання, з яких пом’якшуючою визнав: щире каяття та готовність нести передбачену законом відповідальність, а також активне сприяння розкриттю злочину, обставиною, яка обтяжує покарання є рецидив злочинів.

  Наразі вирок не набрав чинності, на нього може бути подана апеляційна скарга.

  До набрання вироком чинності, запобіжний захід обвинуваченому залишено тримання під вартою.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий