» » Стрілянина в плавнях неабияк перелякала мешканців одного із сіл Голопристанського району

Стрілянина в плавнях неабияк перелякала мешканців одного із сіл Голопристанського району

Автор: Журналіст від 14-01-2019, 17:50
 
 
  Почувши гучні постріли з гвинтівки, що доносяться з дніпровських плавнів, господарі будинків на околиці села Нової Збур'ївки Голопристанського району навіть злякалися: невже йде бій з диверсантами або якісь вчення, про які мирний народ оповістити забули?
 
  Мешканці села одразу кинулися телефонувати в Голопристанське відділення Національної поліції, звідки в плавні для розгляду вислали групу швидкого реагування. Правоохоронці пішли на звук пострілів і виявили не диверсанта, а браконьєра - тільки не зовсім звичайного.

  Як з'ясувалося, раніше судимий за крадіжки місцевий житель вирішив добути до столу дикого кабанчика, не маючи ні відстрільної картки, ні дозволу на зброю. Він відправився в плавні з незареєстрованою гвинтівкою калібру 7,62 міліметра і відкрив там стрілянину з неї, за принципом «куди попало». Однак нікого підстрелити доморощеному «снайперу» так і не вдалося: у нього вилучили і нарізний «ствол» і жменю бойових патронів до нього. Поліції селянин не пручався.

  Найцікавіше, стрілок тут же щиросердно зізнався, що боєприпаси і гвинтівку ... вкрав десь на дачах в сусідньому Олешківському районі. Схоже, нелегальний мисливець і справді «розжився по-багатому»: йому загрожує відповідальність аж за трьома статтями Кримінального Кодексу України - за браконьєрство, крадіжку і незаконне зберігання вогнепальної зброї. Загалом, років на чотири-п'ять він вже точно «настріляв».
 
 
Джерело: newday.kherson.ua
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий