» » До Голопристанської виправної колонії завітали представники центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

До Голопристанської виправної колонії завітали представники центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Автор: Журналіст від 1-10-2018, 10:58
 
 
  28 вересня 2018 року державну установу «Голопристанська виправна колонія (№7) – міжобласна спеціалізована туберкульозна лікарня» відвідали представники Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
 
  Під час зібрання персоналу установи в актовій залі Голопристанської виправної колонії № 7 представниками Голопристанського місцевого центру надано практично - консультативну допомогу з надання безоплатної вторинної правової допомоги, тобто, представництва інтересів у судах в цивільних та адміністративних судових спорах для соціально незахищених категорій громадян. Та надали відповіді на всі запитання, які цікавили присутніх. 
 
  Також представники роз’яснили засудженим порядок та графік функціонування дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Голопристанського місцевого центру для отримання безоплатної вторинної правової допомоги, а також засудженим пояснили їхнє право щодо звернення до Центру з цивільних, сімейних та інших питань, які стосуються соціального захисту громадян України. 
 
  В рамках проведення особистого прийому засуджені отримали кваліфіковані юридичні консультації та роз’яснення з правових питань від працівників центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий