» » Андрій Гордєєв під час конференції пообіцяв боротися з "тіньовим" бізнесом у Залізному Порту

Андрій Гордєєв під час конференції пообіцяв боротися з "тіньовим" бізнесом у Залізному Порту

Автор: Журналіст від 6-08-2016, 17:28
 
 
На прес-конференції, присвяченій ста дням перебування на посаді голови Херсонської ОДА Андрій Гордєєв заявив, що в першу чергу має намір боротися з «тіньовою» економікою, процвітаючої в курортній зоні Херсонщини.

За словами Гордєєва, обласна влада має намір шукати законослухняних інвесторів, які будуватимуть нові пансіонати і бази відпочинку, щоб створювати альтернативу курортам, де зараз процвітає «тіньовий» бізнес. Говорячи про останні, Гордєєв відзначив в першу чергу селище Залізний порт, розташоване в Голопристанському районі. Розповів, що до першого липня обласна влада спільно з Державною фінансовою службою проводили там і на інших курортних територіях роз'яснювальну кампанію, пропонуючи місцевим підприємцям працювати в правовому полі.

В результаті, як сказав Гордєєв, з 1728 підприємців, які зареєструвалися останнім часом, і 8620 найманих працівників, праця яких була легалізована, значна кількість припадає на людей, які працюють на курортах. При цьому глава ОДА зазначив, що до істотного поліпшення ситуації це не привело:

«Голопристанський район займає одне з останніх місць в області за задекларованими обсягами роздрібної торгівлі. А якщо говорити про офіційні показниках Залізного Порту, то можна зробити висновок, що там люди взагалі нічого не їдять, коріння з землі викопують, щоб харчуватися ».

При цьому голова ОДА зазначив, що вважає економічні заходи набагато ефективнішими, ніж репресивні, і тому має намір шукати інвесторів для створення альтернативи Залізному Порту.

Нагадаємо, що на своїй першій прес-конференції в якості голови Херсонської ОДА, Андрій Гордєєв, кажучи про ситуацію в курортному селищі, сказав:

«Там - повний бардак,« шанхай », і комусь це вигідно. Наскільки я знаю, в Залізному Порту 11 нардепів мають, так би мовити, «точки зростання».
 
Джерело: nikcenter.org


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий