» » У Голопристанському районі високопоставлений поліцейський стріляв у єгеря на території заповідника

У Голопристанському районі високопоставлений поліцейський стріляв у єгеря на території заповідника

Автор: Журналіст від 6-08-2018, 13:35
 
 
  Високопоставлений офіцер поліції стріляв в єгеря прямо на кордоні Чорноморського біосферного заповідника.
 
  Розповідає його директор Анатолій Юрченко: «Близько 16.00 5 серпня єгер заповідника помітив УАЗ з номером ВВ 0577 РЄ, що перетинає охоронний рів на кордоні території ЧБЗ. Єгер повідомив про це на сторожовий пост і почався пошук машини.
 
  УАЗ знайшли на березі моря в 2 кілометрах від кордону «Морський». Поруч з ним знаходився невідомий чоловік з собакою. Єгер Сергій Ткаченко підійшов до нього і попередив, що той незаконно перебуває на території, що охороняється. Але у відповідь на прохання пред'явити документи він почув тільки нецензурну лайку. Після цього водій УАЗа кинув машину і пішов пішки в сторону Залізного Порту.
 
  Єгер відігнав машину на кордон, повечеряв і ліг спати. Розбудив Сергія ... удар по голові. Розплющивши очі він побачив, що над ним загрозливо нависає той самий незнайомець з пістолетом. А на вході маячать ще троє якихось чоловіків з бейсбольними битами і відрізком металевої труби. Однак єгер не злякався і кинувся виривати зброю у нападника. Той натиснув на курок, пролунав постріл. Куля, випущена з травматичного пістолета, потрапила в стіну, зрикошетила від неї і потрапила в щоку того, хто стріляв. Тут його група підтримки втекла, а помічник єгеря Андрій Боб викликав поліцію. Поліцейським нападник пред'явив службове посвідчення № 004832. У ньому значилося, що пред'явник документа Володимир Ж. має звання полковника і очолює одну із служб Головного управління національної поліції в Сумській області. Також йому дозволено постійне носіння табельної зброї. Подальший розгляд продовжився в поліції у Голій Пристані. Вилучений УАЗ відігнали на штрафмайданчик. У додадок до всього виявилося, що вся компанія ввечері приїхала на кордон по березі моря на джипі. Однак джип застряв в глині ​​- його також знайшли єгеря ».

  У Головному управлінні Нацполіціі Херсонщини підтвердили, що вже мають інформацію про скандальний інцидент. Начальник відділу комунікації ГУНП підполковник Ірина Атаманенко говорить: офіцер поліції з Сум теж написав заяву про нанесення йому побоїв. Так що у провадженні Голопристанського відділення Нацполіціі зараз знаходяться одразу дві кримінальні справи - за статтею 345 КК України (погроза або насильство стосовно співробітника правоохоронного органу) і за статтею 125 КК України (нанесення легких тілесних ушкоджень). Ірина Атаманенко повідомила також, що і у єгеря, і у офіцера поліції взяли аналізи для перевірки на предмет наявності алкоголю в крові. Їх результати поки не відомі.
 
 
 
Джерело: newday.kherson.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
мудак в полковничных погонах.Авакову  нужно гнать таких!