» » У Голопристанському районі село, у якому майже 8 тисяч мешканців, готується до евакуації

У Голопристанському районі село, у якому майже 8 тисяч мешканців, готується до евакуації

Автор: Журналіст від 18-07-2018, 06:30
 
 
  Невміння будувати правильну комунікацію може не тільки погіршити взаємини між людьми і організаціями, а й кардинально їм нашкодити. На тлі непорозуміння народжуються чутки, слідом за якими йде паніка. Так в одному з херсонських пабліків у мережі Фейсбук з'явилася інформація, яка відразу ж викликала масу негативу.

  "У деяких селах Голопристанського району людей виселяють з будинку. Військові на вулицях. Виганяють на 3 дні говорять. Хто що знає, що за свавілля? ", - написав Єгор Боков.
 
  Багато користувачів підтвердили його слова. Однак, на щастя, знайшлися і ті, хто прояснив ситуацію. Виявилося, людям роздали пам'ятки на випадок евакуації.
 
  "Це планові заняття, просто місцева влада не змогла до ладу людям пояснити що і як, в зв'язку з цим сіється паніка", - прокоментував Ян Кириченко.
 
  "З 3 серпня відбудуться збори тер.оборони, що включають також оповіщення населення у разі надзвичайних ситуацій. Громадянам роздали пам'ятки, що робити в разі таких ситуацій, що робити і куди йти і що з собою брати", - остаточно прояснив ситуацію і розвіяв панічні чутки Василь Паламарчук.
 
  Але все ж місцевій владі варто зробити висновки і акуратніше поводитися з інформацією. На цей раз чутки в соцмережі минулися досить швидко, але, хто знає, як буде розвиватися ситуація у випадку, коли не буде нікого, хто зможе пояснити людям, що мається на увазі під роздачею подібних пам'яток.
 
 
 
Джерело: khersonline.net

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Головач Лена

  • 19 липня 2018 08:47
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
Ніякої паніки не має. Населенню роздали пам'ятки на випадок різних Надзвичайних ситуацій та пояснили, що під час надзвичайних ситуацій в селі працюватимуть три збірних пункта евакуації населення. Але нажаль люди у місті Гола Пристань не знають, що робити під час надзвичайних ситуацій, міська влада зовсім не працює з населенням і ніякої роботи не проводить по цивільній обороні, радіооповіщення повністю знищене.