» » У Голопристанській виправній колонії провели навчально-тренувальні заняття з евакуації персоналу та локалізації пожежі (ФОТО)

У Голопристанській виправній колонії провели навчально-тренувальні заняття з евакуації персоналу та локалізації пожежі (ФОТО)

Автор: Журналіст від 3-07-2018, 15:09
 
02 липня у Голопристанській виправній колонії №7 проведено навчально-тренувальні заняття з евакуації персоналу та локалізації умовної пожежі.
 
До даного заходу залучалися представники 8 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Херсонській області та Голопристанського відділення поліції. Ціллю навчально-тренувального заняття було навчання працівників Добровільної пожежної дружини виправного закладу швидким і правильним діям при виявленні умовного загорання, отримання персоналом практичних навичок, спрямованих на ліквідацію умовної пожежі та евакуацію людей, а також відпрацювання спільних дій з особовим складом 8 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Херсонській області. На занятті відпрацьовувалися дії обслуговуючого персоналу на випадок пожежі.
 
Під час проведення навчально-тренувальних занять поставлена мета була досягнута, керівники підрозділів забезпечили вирішення поставлених завдань та відзначено їх дії, як узгоджені.
 
 
 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий