» » Випускника однієї із шкіл Голопристанського району засуджено за бійку

Випускника однієї із шкіл Голопристанського району засуджено за бійку

Автор: Журналіст від 26-06-2018, 10:16
 
 
  Голопристанський районний суд визнав випускника 11 класу Круглоозерської середньої школи винним у злочині по ч. 1 ст. 122 Кримінального Кодексу України

  А саме - умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, яке не є небезпечним для життя, але спричинило тривалий розлад здоров'я. І призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на один рік.

  Згідно з матеріалами справи, в лютому цього року підліток був в гостях, де дивився фільм. Увечері повертався додому і зустрів однокласника, який висловився в його сторону образливими словами. Хлопець не стримався і двічі вдарив кривдника кулаком в обличчя, в щелепу, а в результаті - опинився на лаві підсудних.

  Санкція статті передбачає покарання від двох років виправних робіт до трьох років позбавлення волі.

  Однак суддя Голопристанського райсуду Віктор Сиянко врахував, що хлопець ще неповнолітній, повністю визнав свою провину, добре характеризується і в школі і за місцем проживання, а також відносини з потерпілим вже нормальні. Тому призначив покарання нижче санкції статті - рік позбавлення волі і тут же звільнив його від відбування покарання з випробувальним терміном на рік.
 
 
Джерело: vgoru.org
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий