» » У Голопристанському районі розпочали розмінування затопленого судна з боєприпасами

У Голопристанському районі розпочали розмінування затопленого судна з боєприпасами

Автор: Журналіст від 13-06-2018, 18:37
 
 
  На Херсонщині розпочали роботи з розмінування затопленого судна з боєприпасами часів Другої світової війни, що було виявлено на території Голопристанського району в Ягорлицькій затоці. 
 
  «12 червня 2018 року особовим складом групи піротехнічних робіт та спеціальних водолазних робіт АРЗ СП ГУ ДСНС України у Херсонській області, здійснено перехід експедиційним судном «Снег» за маршрутом м. Херсон – Ягорлицька затока Голопристанського району та розпочато роботи з розмінування затопленого судна з боєприпасами часів Другої світової війни», - йдеться у повідомленні ДСНС у Херсонській області.
 
  Роботи проводяться відповідно до Плану організації виконання завдань з розвідки і розмінування місцевості Херсонської області на 2018 рік, розпорядження Голови обласної державної адміністрації від 05 березня 2018 року № 162 «Про заходи щодо розмінування судна з боєприпасами часів Другої світової війни, виявленого на території Голопристанського району в Ягорлицькій затоці».
 
  Як раніше повідомлялось, судно заповнене снарядами та мінами не могли розмінувати восени через погодні умови. Затонуле судно з вибухонебезпечними предметами часів Другої світової війни було знайдене у  жовтні минулого року у Ягорлицькій затоці.  
 
 
Джерело: pik.ua
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий