» » Спритна барменша за пару днів примудрилася викрасти у Залізному Порту чотири айфони

Спритна барменша за пару днів примудрилася викрасти у Залізному Порту чотири айфони

Автор: Журналіст від 12-06-2018, 06:30
 
 
  Успішну операцію з викриття хитрої злодійки провели співробітники Голопристанського відділення Національної поліції.

  У курортному селищі Залізний Порт за якісь пару днів відразу четверо відпочивальників з Київської та Запорізької області заявили про зникнення дорогих айфонів вартістю від п'яти до семи тисяч гривень.

  Причому власники позбулися їх після візиту в одне із кафе на набережній. Оперативники відразу зметикували, що це не простий збіг. І влаштували в кафе пастку, з'явившись туди під виглядом звичайних відвідувачів.

  Один з сищиків прикинувся п'яним і, похитуючись, відправився в туалет, залишивши айфон на столику. Спостерігавший за цим товариш по службі (він сидів неподалік) побачив, як до столика підійшла бармен, забрала чужий мобільник і пішла як ні в чому не бувало.

  Тут повернувся другий опер і відбулося викриття злодійки. 25-річна дівчина, яка приїхала на заробітки із села на Житомирщині, зізналася в попередніх чотирьох крадіжках. І добровільно видала всі викрадені айфони - їх дівчина ховала в орендованій кімнаті поруч з кафе, розраховуючи пізніше продати.

  За серію крадіжок вона постане перед судом, та й робота в будь-якому з закладів громадського харчування Залізного Порту їй більше «не світить».
 
 
Джерело: khersonci.com.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий