» » Новософіївська громада відсвяткувала свято дитинства

Новософіївська громада відсвяткувала свято дитинства

Автор: Журналіст від 4-06-2018, 10:21
 
 
  Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. 
 
  До Міжнародного дня захисту дітей, за сприянням місцевого фермера Димеденко М. та МБО «Надія в дії» у с.Новософіївка 02 червня відбулося справжнє свято дитинства.
 
  З вітальними словами до присутніх звернулись: голова районної ради Соловйов В.О., голова Новософіївської сільської ради Чопик Н.М. та в.о.директора Новософіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хатамова Т.Д.
 
  Голова районної ради від щирого серця привітав усіх присутніх зі святом, побажав дітлахам міцного здоров’я, родинного тепла, вірних друзів та здійснення усіх мрій і задумів. 
 
  Справжнім сюрпризом для малечі та жителів села став показовий виступ вихованців клубу СК «Геркулес», під керівництвом заслуженого тренера України, чемпіона світу з гирьового спорту – Рагушенко В.Ф., які приїхали з с.Дучани Нововоронцовського району Херсонської області.
 
  36 років наш земляк із с.Стара Збур’ївка Рагушенко В.Ф. готує спортсменів з гирьового спорту, рекорд одного з яких, занесений в книгу рекордів Гіннеса.
 
  Вражаючим став виступ майстра спорту, а нині Капітана Збройних сил України Бондар Д., який здійснив ривок гирі 32 кг 176 раз, рівно стільки, скільки років мальовничому селу Новософіївка.
 
  Свято було сповнене чудовими піснями, хореографічними композиціями та значною кількістю подарунків для малечі.
 
  Несподіваними, але надзвичайно приємними стали подарунки від заслуженого тренера і зовсім не дітям, а дорослим: голова районної ради Соловйов В.О. отримав медаль, яку пообіцяв передати Старозбур’ївській ЗОШ на згадку від їхнього талановитого земляка, а символічні гирі дісталися голові Новософіївської сільської ради Чопик Н.М. 
 
  «Дбати про дітей, робити їхнє дитинство щасливим – це основний закон людяності в світі, це – закон любові, якого ми завжди повинні дотримуватися», - зауважив голова ради Віталій Соловйов.

Примітка: 
У 2016 році за ініціативи депутатів районної ради у Новософіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений капітальний ремонт покрівлі на суму 575,0 тис.грн.
В 2017 році даний заклад отримав енергозберігаючі вікона та двері на загальну суму 560,0 тис.грн.
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий