» » Як у Голопристанському районі реалізується програма підтримки галузі тваринництва

Як у Голопристанському районі реалізується програма підтримки галузі тваринництва

Автор: Журналіст від 13-05-2018, 16:48
 
 
  Закінчився перший етап падання документів фізичними особами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 та постанови від 28 березня 2018 року № 285, що набула чинності з 20 квітня 2018 року "Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.

  В червні місяці мешканці Голопристанського району отримають компенсацію від держави на загальну суму 148,3 тис. гривень, що становить 40% від загальної суми компенсації по області. Ця сума буде виплачена на утримання 127 телят віком від 4 до 13 місяців, що складає 32% від обласного поголів'я молодняка великої рогатої худоби.

  Слід відмітити, що активну роботу з цього питання провели Олександрівська, Новософіївська, Гладківська, Бехтерська сільські ради.

  Другий етап подання документів фізичними особами – власниками великої рогатої худоби, який народився в господарстві розпочнеться в серпні місяці і триватиме до 01 вересня 2018 року.

  Всі бажаючі фізичні особи, які мають молодняк великої рогатої худоби до 13- місячного віку можуть скористатися цією дотацією, подавши пакет документів за місцезнаходженням до відповідної сільської, міської ради або об’єднаної територіальної громади.

 
 
За матеріалами управління агропромислового та
економічного розвитку районної державної адміністрації 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий