» » Голопристанський район приступив до поливу посівів

Голопристанський район приступив до поливу посівів

Автор: Журналіст від 11-05-2018, 14:21
 
 
  Відсутність опадів та високі денні температури змусили господарства Голопристанського району раніше розпочали полив сільськогосподарських культур.
 
  Станом на 10 травня 2018 року між Приморським господарством та сільгосптоваровиробниками району заключено 29 договори на подачу води для зрошення на площу 9,7 тис. га, в тому числі 4 договори на площу 1,3 тис. га рисові системи. Подано води - 2,0 млн.м3, у тому числі рис – 1,3 млн.м3.
 
  На магістральних та розподільчих каналах міжгосподарської мережі проводяться ремонтно – доглядові роботи. Завершено очистку каналів та вирубку чагарників на площі – 6584,6 м3 .
 
  Агрометеорологічні умови протягом останніх двох тижнів для подальшої вегетації озимих культур та початкового росту ранніх ярих культур були незадовільними. Ґрунтова посуха, яка розпочалась у верхніх шарах ґрунту у середині квітня, поширюється та поглиблюється. За таких умов, якщо протягом наступного тижня на території району не пройдуть продуктивні опади, на озимих культурах відбудеться можливий недобір урожаю, а ранні ярі можуть частково загинути.
 
  На сьогодні в районі полито 4,0 тис. га посівів, що становить 27% від всієї площі зрошення, в тому числі озимі культури политі на площі 3,0 тис. га, овочі — 1,0 тис. га,. На краплинному зрошенні полито— 1,0 тис. га. або 22,7%. 
 
  Підготовка та полив сільськогосподарських культур в районі продовжується.
 
 
За матеріалами публікації Олександра Бурлакова у мережі Фейсбук
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий