» » На початку травня із Чорного моря будуть діставати та знищувати боєприпаси

На початку травня із Чорного моря будуть діставати та знищувати боєприпаси

Автор: Журналіст від 24-04-2018, 08:50
 
 
  У період з 02 по 8 травня в районі Кінбурнської коси будуть проводитися невідкладні водолазні роботи, пов'язані з вилученням і знищенням вибухонебезпечних предметів (боєприпасів часів минулих воєн). Заходи пройдуть на території колишнього морського авіаційного полігону Чорноморського флоту, на затонулій баржі в Ягорлицькій затоці.

  У зв'язку з надзвичайною подією Чорноморський рибоохоронний патруль інформує населення і закликає промислові підприємства, рибалок та інших осіб покинути небезпечну акваторію в районі Кінбурнської коси. Також просимо повідомити про це родичів, друзів і знайомих, які можуть перебувати або планували відвідати найближчим часом небезпечну зону.

  Слід додати, що вибухонебезпечні предмети будуть транспортовані для подальшого знешкодження в спеціально відведене місце і не завдадуть шкоди біорізноманіттю Чорного моря.

  Чорноморський рибоохоронний патруль закликає громадян бути обачними та обережними на водоймах. При виявленні предметів, схожих на вибухонебезпечні - прохання негайно повідомляти у відповідні органи, зокрема в ДСНС України по телефону: (044) 202-32-11.
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий