» » Мешканці області просять зупинити екологічну катастрофу у Голопристанському районі

Мешканці області просять зупинити екологічну катастрофу у Голопристанському районі

Автор: Журналіст від 17-04-2018, 06:30
 
 
  На Херсонщині люди просять вирішити проблему на березі Дніпро-Бузького лиману - в районі села Геройське. Звернення зареєстровано на інтерактивній карті Міністерства екології та природних ресурсів.

  - Уже кілька десятиліть за селом Геройське сміттєва свалка. Очевидна екологічна катастрофа, місцеві жителі постійно викидають сміття, тим самим забруднюючи Дніпро-Бузький ліман. Значно зменшилася кількість птахів і тварин в порівнянні з 2008 роком, - сказано в зверненні.

  Відзначимо, в минулому році вже були звернення з цього приводу. Правда, тоді мова йшла про іншу околицю села Геройське. Але суті це не міняє: колись красива природа захаращена продуктами життєдіяльності людей.
 
 
Джерело: fakti.ks.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
Значит люди мешают жить птичкам.Ну что же. надо их оттуда выселить. Вопрос один, что первое люди или природа?. Если природа. то почему государство, а это его функция. не обеспечивает нормальные условия для жизни людей? Где проекты по решению вопроса со свалками. Ведь там живут люди уже не одну сотню лет. раньше вопрос решался. а сейчас никому нет дела. Сотни депутатов ковыряются в носу и ни черта не предлагают.