» » У Голопристанському районі затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 100 га, що надається ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «СМАРТ ЕНЕРДЖИ» під будівництво альтернативних електростанцій

У Голопристанському районі затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 100 га, що надається ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «СМАРТ ЕНЕРДЖИ» під будівництво альтернативних електростанцій

Автор: Журналіст від 16-04-2018, 13:50
 
 
  Альтернативна енергетика та поновлювальні джерела – головний тренд у всьому світі. В Україні за останні два роки сонячні батареї стали використовувати вдвічі частіше.
 
  Найбільш перспективною, для побудови сонячних електростанцій в Україні є, безумовно, Херсонщина. Адже після анексії Криму, саме ця область – найбільш південна, а значить, є найбільш інвестиційно приваблива з точки зору сонячної карти України. 
 
  Депутатський корпус Голопристанської районної ради не стоїть осторонь цього процесу. Робота яка проводилася у 2016 році на сьогоднішній день, вже дає позитивний результат. Так, рішенням районної ради від 29 березня 2018 року № 451 затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 100 га, що надається ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «СМАРТ ЕНЕРДЖИ» під будівництво альтернативних електростанцій на території Садівської сільської ради в сумі 35 млн. 544 тис.грн.
 
  Реалізація даного проекту по впровадженню "Зеленої енергетики” дозволить Садівській сільській раді додатково отримати фінансовий ресурс.
 
  Зокрема, це вже другий проект, який впроваджується в Голопристанському районі, перший з яких, успішно стартував на території Новозбур’ївської сільської ради.

Додатково: 
 
  Статтею 288 Податкового кодексу України визначено, що розмір орендної плати за користування земельною ділянкою встановлюється в договорі оренди від 3% до 12% їх нормативно-грошової оцінки.
 
  У випадку укладення договору оренди, з визначенням мінімального розміру платежу (3%) Садівська сільська рада отримає грошову вигоду в розмірі більше 1 млн. грн.
 
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий