» » У Голопристанському районі чоловік через 10 днів після отримання умовного терміну за крадіжку знову взявся за старе

У Голопристанському районі чоловік через 10 днів після отримання умовного терміну за крадіжку знову взявся за старе

Автор: Журналіст від 13-04-2018, 08:40
 
 
  06.04.2018 р. Голопристанським районним судом Херсонської області ухвалено вирок відносно громадянина Т., 1999 року народження, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), кваліфікуючими ознаками якої є: вчинена повторно, поєднана з проникненням у житло.

   Раніше, 30.01.2018 року, обвинуваченого вже було засуджено за крадіжку та призначено йому покарання з іспитовим строком в один рік шість місяців.

   Судом встановлено, що обвинувачений 10 лютого 2018 року близько 21.30 год. знаходячись в с. Чулаківка Голопристанського району Херсонської області, умисно, повторно, керуючись корисливими мотивами та метою заволодіння чужим майном, проник до приміщення сараю, розташованого на території домоволодіння по вул. В.Заіки, звідки таємно викрав механічну коробку перебач до автомобіля «Мосвич ІЖ 2125» вартістю 733,33 гривень. Викрадене майно здав на металобрухт.

     На думку суду обвинувачений є суспільно небезпечною особою, тому його виправлення вже не можливе без ізоляції від суспільства.

     Відповідно до вироку суду громадянина Т. визнано винним у вчиненні даного кримінального правопорушення і призначено йому покарання у виді позбавлення волі на строк три роки два місяці, з відбуванням покарання у кримінально-виконавчій установі закритого типу.

     Вирок суду не набрав законної сили.
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий