» » Неплатника аліментів із Голопристанського району притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у виді 150 годин суспільно корисних робіт

Неплатника аліментів із Голопристанського району притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у виді 150 годин суспільно корисних робіт

Автор: Журналіст від 3-04-2018, 14:21
 
 
  30 березня 2018 року Голопристанським районним судом  Херсонської області притягнуто до відповідальності громадянина В., 1984 року народження, проживаючого в с.Чулаківка, Голопристанського району,  який вчинив правопорушення передбачене ст. 183-1 КУпАП, а саме несплата аліментів на утримання дитини, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання.

  Правопорушник з червня 2017 року ухилявся від сплати аліментів на утримання сина, що призвело до заборгованості у сумі 4581 грн.

  Постановою суду неплатника аліментів притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у виді 150 годин суспільно корисних робіт.

  Постанова не набрала законної сили.

  Довідка:  Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» від 07.12.2017 № 2234-VIII, який набув чинності 6 лютого 2018 року, запроваджено новий захід впливу на злісних неплатників аліментів шляхом притягнення їх до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт. Суспільно корисні роботи призначаються на підставі протоколу державного виконавця районним, районним у місті, міським чи міськрайонним судом за місцезнаходженням органу державної виконавчої служби, де перебуває на виконанні виконавчий документ про стягнення аліментів, строком від 120 до 240 годин. Такі роботи є оплачуваними, а тому дають змогу боржникові поступово сплатити наявну заборгованість. Навіть якщо людина не може знайти роботу, то кошти, які вона отримає від місцевої громади за виконання суспільно корисних робіт, спрямовуватимуться на рахунок її дитини.
 
 
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий