» » Між Залізним Портом та Приморським планується масштабне будівництво готельних комплексів європейського рівня

Між Залізним Портом та Приморським планується масштабне будівництво готельних комплексів європейського рівня

Автор: Журналіст від 24-02-2018, 14:08
 
 
  Розвитку інфраструктури Чорноморського узбережжя на Херсонщині бути!

  21 лютого під час засідання колегії Херсонської обласної державної адміністрації було підписано меморандум про співпрацю і партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою та громадською організацією «Приморське 2018» про реалізацію проекту з розвитку узбережжя Чорного моря в Голопристанському районі.
 
  Документ передбачає створення сучасної розвиненої курортно-рекреаційної зони на узбережжі Чорного моря в Голопристанському районі шляхом розвитку відповідної інфраструктури, захисту територій від надзвичайних ситуацій, а також популяризації Херсонщини як туристичного краю.

  Як інформують в Департаменті інвестиційної та промислової політики ОДА, проект передбачає створення сучасної курортної території для будівництва готельних комплексів європейського рівня, а також іншої туристичної інфраструктури вздовж узбережжя Чорного моря від с. Приморське до с. Залізний Порт загальною площею приблизно 300 га. Будівництво готельних комплексів передбачено відповідно до чітко визначеної концепції і умовами.

  Першочерговими питаннями, які потребують вирішення, є створення умов, а саме берегоукріплення та проектування автомобільної дороги.

  Департаментом інвестиційної та промислової політики облдержадміністрації спільно з Голопристанської районної державної адміністрацією, Херсонською обласною радою та ГО «Приморське 2018» буде супроводжуватися реалізація зазначених ініціатив.
 
 
 
 

Джерело: khoda.gov.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий