» » Мешканцю Голопристанського району в результаті вибуху саморобної бомби відірвало ноги

Мешканцю Голопристанського району в результаті вибуху саморобної бомби відірвало ноги

Автор: Журналіст від 30-01-2018, 14:15
 
 
  Вчора, 29 січня, в Голопристанському районі чоловік примудрився підірватися на саморобній бомбі власного виготовлення. 35-річний житель села Чулаківки вирішив «згадати дитинство» і змайструвати саморобний вибуховий пристрій з сурику, алюмінієвої пудри і інших наявних під рукою інгредієнтів. Причому цього «чарівного порошку» він настругав НЕ жменю, а добрих три літри. Пересипавши його зі скляної банки в пластикове відро, умілець відправився до знайомого - охоронця місцевого сільгосппідприємства і попросив у нього будівельний міксер для перемішування вбивчого коктейлю.

  Побачивши, що саме має намір змішувати приятель, охоронець жахнувся, але міксер все-таки видав. Однак в комплекті з переноскою для підключення техніки за межами території підприємства. Влаштувавшись біля дороги, чоловік занурив міксер в відро і почав їм орудувати. Мабуть, в ході роботи проскочила іскра і саморобна бомба вибухнула. Причому рвонуло так, що чоловікові відірвало обидві ноги, і він стік кров'ю - помер ще до приїзду машини швидкої допомоги. А якби підрив такої кількості суміші стався в приміщенні олійниці, яку охороняв знайомий загиблого, будівлю б просто рознесло по цеглинці.

  Поліція Голопристанського району розпочала кримінальне провадження за статтею 115 КК України (умисне вбивство, що сталося внаслідок нещасного випадку). У Чулаківці ж просто не розуміють, навіщо їх загиблому земляку знадобилася бомба. Він ніколи не відрізнявся ні агресивністю, ні схильністю до криміналу. Батько двох маленьких дітей мав кристально чисту репутацію, вважався зразковим сім'янином і користувався повагою односельчан. Навіщо йому знадобилася бомба такої потужності ми, швидше за все, так ніколи і не дізнаємося. Адже навіть охоронцеві, у якого позичав міксер, він цього не сказав.
 
 
Джерело: newday.kherson.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий