» » Голопристанські рятувальники під час рейду нагадали правила безпеки відпочиваючим на пляжах у с. Залізний Порт


Голопристанські рятувальники під час рейду нагадали правила безпеки відпочиваючим на пляжах у с. Залізний Порт

Автор: Юрий Николаевич від 22-06-2016, 22:03
Голопристанські рятувальники під час рейду нагадали правила безпеки відпочиваючим на пляжах у с. Залізний Порт


Через спекотні дні жителі та гості Голопристанського району продовжують купатися, рятуючись від спеки, у прохолодних водах Дніпра та Чорного моря.
22 червня рятувальники Голопристанського районного відділу обласної служби ДСНС провели рейд з відпочивальниками на морському побережжі в селі Залізний Порт. Фахівці рятувального відомства поділилися з ними знаннями з правил безпечної поведінки на воді, роздали інформаційні листівки та пам’ятки.

Рятувальники зверталися до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил поведінки на воді: не запливати далеко від берега та за попереджувальні знаки; не заходити у воду у стані алкогольного спяніння; не перебувати довго на сонці; особливо стежити зі діями дітей. Дитячій тематиці безпечного відпочинку на воді рятувальники приділили особливу увагу – адже часто діти, залишені без нагляду, починають бешшкетувати, а це інколи приводить до травмувань і навіть трагедій.

Наприкінці рейду на пляж вийшла група дітей, які відпочивають у пансіонаті «Вікторія». Як виявилося, діти-спортсмени приїхали на відпочинок з міста Києва. Рятувальникам вдалося приємно поспілкуватися і з ними. Мало того, діти не тільки задавали питання щодо безпечного відпочинку на воді, а ще й ділилися своїм багажем знань, який приємно здивував працівників Служби порятунку.
Рятувальники сподіваються, що набуті знання допоможуть громадянам в майбутньому самим не потрапити у скрутну ситуацію, надати допомогу людині, яка потопає, або навіть врятувати чиєсь життя.

реклама партнерів
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий