» » Голопристанські рятувальники під час рейду нагадали правила безпеки відпочиваючим на пляжах у с. Залізний Порт

Голопристанські рятувальники під час рейду нагадали правила безпеки відпочиваючим на пляжах у с. Залізний Порт

Автор: Журналіст від 22-06-2016, 22:03
Голопристанські рятувальники під час рейду нагадали правила безпеки відпочиваючим на пляжах у с. Залізний Порт


Через спекотні дні жителі та гості Голопристанського району продовжують купатися, рятуючись від спеки, у прохолодних водах Дніпра та Чорного моря.
22 червня рятувальники Голопристанського районного відділу обласної служби ДСНС провели рейд з відпочивальниками на морському побережжі в селі Залізний Порт. Фахівці рятувального відомства поділилися з ними знаннями з правил безпечної поведінки на воді, роздали інформаційні листівки та пам’ятки.

Рятувальники зверталися до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил поведінки на воді: не запливати далеко від берега та за попереджувальні знаки; не заходити у воду у стані алкогольного спяніння; не перебувати довго на сонці; особливо стежити зі діями дітей. Дитячій тематиці безпечного відпочинку на воді рятувальники приділили особливу увагу – адже часто діти, залишені без нагляду, починають бешшкетувати, а це інколи приводить до травмувань і навіть трагедій.

Наприкінці рейду на пляж вийшла група дітей, які відпочивають у пансіонаті «Вікторія». Як виявилося, діти-спортсмени приїхали на відпочинок з міста Києва. Рятувальникам вдалося приємно поспілкуватися і з ними. Мало того, діти не тільки задавали питання щодо безпечного відпочинку на воді, а ще й ділилися своїм багажем знань, який приємно здивував працівників Служби порятунку.
Рятувальники сподіваються, що набуті знання допоможуть громадянам в майбутньому самим не потрапити у скрутну ситуацію, надати допомогу людині, яка потопає, або навіть врятувати чиєсь життя.
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий