» » Голопристанському лісничому, якого затримали на хабарі, продовжили домашній арешт до 28 лютого

Голопристанському лісничому, якого затримали на хабарі, продовжили домашній арешт до 28 лютого

Автор: Журналіст від 11-01-2018, 14:27
 
 
  На Херсонщині триває розслідування справи про отримання хабара майстром лісу (лісником) "Голопристанського лісомисливського господарства". Херсонський міський суд виніс чергові постанови у цій справі.

  Лісничому продовжили до 28 лютого запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. До цього ж дня він буде відсторонений від своєї посади.

  Нагадаємо, в кінці серпня 2017 року цей лісник, який працює на державному підприємстві "Голопристанське лісомисливське господарство", з метою одержання неправомірної вигоди для себе, розуміючи, що жителі прилеглих до території, яку він обслуговує сіл здійснюють збір гілок лісу для опалення своїх будинків, вимагав у одного чоловіка кошти в розмірі 8 тисяч гривень за безперешкодний збір і спилювання гілок лісу.
 
  6 вересня майстер лісу сказав чоловікові передати гроші через посередника, назвавши цей хабар "боргом". В цей же день лісник через посередника отримав неправомірну вигоду біля будівлі Гладківського лісництва ДП «Голопристанське лісомисливське господарство» по вулиці Центральна в селі Гладківка Голопристанського району. І в цей же день лісник був затриманий за підозрою в скоєнні злочину, передбаченого статтею 368 Кримінального Кодексу України - Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.
 
  7 вересня йому було оголошено підозру.
 
 
 
Джерело: fakti.ks.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий