» » У селищі Каланчак робітник підприємства виявив на даху гаража скелет 38-річного співробітника, який зник у липні

У селищі Каланчак робітник підприємства виявив на даху гаража скелет 38-річного співробітника, який зник у липні

Автор: Журналіст від 30-11-2017, 06:30
 
 
 
  У селищі Каланчак на Херсонщині робочий місцевого автотранспортного підприємства виявив на даху гаража скелет 38-річного співробітника.

  На місце події приїхала поліція і виявила поруч зі скелетом барсетку з грошима і паспорт, який дозволив ідентифікувати труп. Як з'ясувалося, покійною людиною виявився водій даного підприємства. Чоловік вважався зниклим без вести з 2 липня поточного року.

  До зникнення, водій зайняв у кума 11 тисяч гривень на закупівлю дешевого палива. Однак, нічого так і не придбав. Гроші також не повернув. Розгніваний чоловік прийшов в офіс до родича і влаштував скандал. На що нині покійний пообіцяв закрити ворота, після чого перестрибнув через паркан і зник.

  Імовірно, пізніше водій повернувся і вирішив перечекати на даху гаража. Подальший хід подій – невідомий. При візуальному огляді скелета експерти не виявили ознак насильницької смерті.

  Також, наявність грошей у гаманці, золотого кільця на пальці свідчать про те, що чоловіка не вбили з метою пограбування. Скелет відправлять на судмедекспертизу для встановлення причини смерті. Тіло пролежало на даху гаража більше п'ятьох місяців, тому точних результатів домогтися буде не просто. Кум загиблого був першим підозрюваним, проте він зумів довести свою невинність. 
 
 
Джерело: kherson.net.ua
Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий