» » В одному із сіл Голопристанського району вирують справжні любовні пристрасті

В одному із сіл Голопристанського району вирують справжні любовні пристрасті

Автор: Журналіст від 6-11-2017, 10:44
 
 
  У одному із сіл Голопристанського району киплять романтичні пристрасті. Причому вони досягли такого напруження, що примирити учасників «любовного трикутника» не в змозі навіть поліція.

  Все почалося банально: від 58-річного жителя села Стара Збур'ївка пішла цивільна дружина, вибравши собі з числа односельчан кавалера помолодше. І все б нічого, та покинутий «ромео» вирішив з'ясувати стосунки з суперником - підстеріг його на вулиці і поліз в бійку.

  Однак суперник виявився сильнішим: не тільки побив «колишнього» своєї нової подруги, але ще і пошкодив йому щелепу, щоб поменше на його адресу образ говорив. Постраждалий, в свою чергу, викликав поліцію. А потім почав шантажувати учасника бійки, вимагаючи з нього грошову компенсацію за нанесення фізичної шкоди. Той платити відмовився, і теж заявив в поліцію про сільського «рекетира».

  Так що під суд віддавати впору обох - одного за нанесення тілесних ушкоджень, другого - за вимагання. Ось тільки що буде робити жінка, через яку розгорівся весь сир-бор, якщо обидва її залицяльника відправляться за ґрати?
 
 
Джерело: kherson.net.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий