» » Пенсіонерка, яка зникла під час збору грибів у голопристанських лісах, знайшлася вдома у Чорнобаївці

Пенсіонерка, яка зникла під час збору грибів у голопристанських лісах, знайшлася вдома у Чорнобаївці

Автор: Журналіст від 3-11-2017, 15:40
 
 
  У ліс ходять багато людей: грибники, мисливці, рибалки або просто любителі природи. Часто, захопившись лісовими доріжками або пейзажами , заходять далеко углиб лісу. Ніхто не захищений від нещасного випадку на лоні природи. Заблукати в лісі може навіть досвідчена людина. Так 02.11.17 року о 16 год. 45 хв. на ПЗЧ 8 ДПРЧ надійшло повідомлення від громадянина Ленкевича Валерія Володимировича про подію, що сталася в лісі, а саме: за с. Забарино в Чулаківському лісництві під час збирання грибів загубилася його мати гр. Ленкевич Світлана Григорівна, 1939 року народження, мешканка Білозерського району, с.Чорнобаївка, вул. Чорнобаївська,137.

  О 17 год. 15 хв. на пошук було залучено мобільну групу 8 ДПРЧ в кількості 4 чоловік та 1 одиниця техніки, лісників Чулаківського лісництва в кількості 5 чоловік та 3 одиниці техніки, лісників Рибальчанського лісництва в кількості 3 чоловіки та 2 одиниці техніки, населення 8 чоловік та 3 одиниці техніки. О 22 год. 05 хв. 02.11.17 року мобільна група повернулась та пошуки були тимчасово перенесенні до ранку.

  Зранку 03.11.2017 року виїхали та відновили пошуки зниклої громадянки мобільна група 8 ДПРЧ в кількості 4 чоловік та 1 одиниці техніки, лісників Чулаківського лісництва в кількості 5 чоловік та 3 одиниці техніки, лісників Рибальчанського лісництва в кількості 3 чоловіки та 2 одиниці техніки, населення 8 чоловік та 3 одиниці техніки.

  О 10 год. 20 хв. на ПЗЧ зателефонував син зниклої громадянки Ленкевич Валерій Володимирович і сповістив, що мати знайшлась, на данний момент знаходиться вдома. Зі її слів, переночувала вона на кошарі біля с.Садово, а вранці від с. Садово на попутному транспорті вона доїхала до с. Чорнобаївка.

  О 12 год. 10хв. 03.11.2017 року мобільна група 8 ДПРЧ повернулася до місця дислокації.

  Рятувальники Голопристанського РВ ГУДСНС України у Херсонській області звертаються до всіх жителів району дотримуватись елементарних правил під час збирання грибів в лісових масивах. А до громадян, які надають притулок заблукалим грибникам, прохання – телефонувати до служби "101” та повідомляти про місцезнаходження заблукалих людей.

За матеріалами публікації начальника
Голопристанського РВ ГУ ДСНС України у Херсонській області
підполковника служби ЦЗ Фисуненко Віктора Григоровича
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий