» » В Голопристанському районі відбудеться відкриття нової сімейної ферми

В Голопристанському районі відбудеться відкриття нової сімейної ферми

Автор: Журналіст від 11-10-2017, 10:48
 
 
  Як повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук начальник управління агропромислового та економічного розвитку Голопристанської РДА Олександр Бурлаков головною метою районної програми "Підтримки та розвитку агропромислового виробництва Голопристанського району на 2017-2018 роки", є забезпечення створення сталої та конкурентоспроможної системи постачання молока власниками особистих селянських господарств та перетворення перспективних домогосподарств на міні-ферми сімейного типу.
 
  В Голопристанському районі успішно працюють вже три сімейні ферми, а 13 жовтня 2017 року в селі Олексіївка відбудеться відкриття четвертої сімейної ферми. 
 
  Створення сімейних ферм відбувається на базі сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Могучий» та сільського центру «Відкритий простір для громади» та проекту «Розвиток молочарських кооперативів», що впроваджується Міжнародним благодійним фондом «Добробут громад» у співпраці з компанією «Данон»Україна. 
 
  За підтримки проекту на Херсонщині вже створено сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи молочарського напрямку та 26 сімейних молочних ферм, які отримали сучасне обладнання для збору та охолодження молока, що дозволило суттєво зменшити затрати часу на роботу в господарстві (автоматичну систему напування корів, якісну систему кондиціювання повітря, систему освітлення, автоматизовані доїльні), а також племінних високопродуктивних нетелей.
 
  Ферма, яка відкриється в родині Зіновських - є інноваційною через те, що обладнана молокопроводом з автоматичним миттям, механічною системою видалення гною, професійною лабораторією з контролю якості сировини. Поголів'я ферми налічує 20 голів великої рогатої худоби. На території ферми обладнано навчальний клас, дана сімейна ферма стане навчальним майданчиком для потенційних сімейних фермерів Херсонської та Миколаївської областей. 
 
  Завдяки збільшенню створення сімейних ферм на сьогодні збільшаться об’єми заготівлі молока та підвищення його якості, родини зможуть забезпечити собі гідний дохід та відповідно рівень життя.
 
  На сьогодні необхідно привернути увагу громадськості і держави, щодо підтримки малих та середніх сімейних ферм, з метою збільшення якісної молочної сировини як в районі так і в Україні.

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий