» » В Голопристанському районі буде встановлено 5 карантинних постів у зв'язку із підозрою захворювання на АЧС

В Голопристанському районі буде встановлено 5 карантинних постів у зв'язку із підозрою захворювання на АЧС

Автор: Журналіст від 20-09-2017, 13:18
 
В зв'язку із підозрою захворювання на африканську чуму свиней (АЧС) 19 вересня 2107 року в приміщенні Голопристанської районної державної адміністрації відбулося термінове засідання районної постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Богачука.
 

Заслухано начальника Голопристанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Віктора Загородного щодо випадку загибелі свині в одному із домогосподарств на території Бехтерської сільської ради з підозрою захворювання на АЧС. Проінформовано про відібрання проб біоматеріалу для відповідного дослідження.
 

Прийнято рішення щодо виставлення 5 карантинних постів, проведення унеможливлення руху автотранспорту другорядними дорогами шляхом перекопування їх; щодо здійснення подвірного обходу та складання списків всього наявного поголів'я свиней; зобов'язано 6 сільських рад, які можуть опинитися в зоні нагляду, вжити заходів щодо недопущення переміщення свинопоголів'я та продукції з неї за межі сільських рад та ввезення вказаної продукції з інших населених пунктів району.
 
 


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий