» » Голова Голопристанської РДА хоче змінити місце роботи

Голова Голопристанської РДА хоче змінити місце роботи

Автор: Журналіст від 5-09-2017, 09:47
 
 
  Таку інформацію поширив на своїй сторінці у Фейсбук активіст і депутат Іванівської районної ради політичної партії «Опозиційний блок» Іван Попурій.

  Зі слів політика, Тетяна Гасаненко має намір узяти участь у виборах голови Іванівської ОТГ. Відповідно, у випадку виграшу звільнитися з посади голови Голопристанської РДА, покинувши команду голови ОДА Андрія Гордєєва.

  Довідково: Тетяна Гасаненко в цей час працює головою Голопристанської РДА, є діючим депутатом Херсонської обласної ради.

  Іван Попурій:

  "СЕЗОН ПОЛІТИЧНОГО ПОЛЮВАННЯ В РАЙОНІ ВІДКРИТО. ПЕРШИЙ ПІШОВ! Жарким і напруженим обіцяє бути осінній політичний сезон в нашому районі. Як відомо , своєю постановою № 184 від 18 серпня 2017 року Центральна Виборча Комісія призначила на 29 жовтня цього року вибори в 12 об;єднаних територіальних громадах нашої області , в тому числі і в Іванівській ОТГ. Необхідно відмітити , що саме Іванівська ОТГє найбільшою по кількості сільських рад із цих 12 громад. До її складу, крім Іванівської селищної, входить ще 7 сільських рад. Виборчий процес в об’єднаних територіальних громадах розпочинається 9 вересня, а з 25 вересня — висування кандидатів на посаду голів ОТГ та депутатів в ради ОТГ. Хто ж буде висуватися на посаду голови Іванівської ОТГ? Саме це питання в данний час чи не найбільше хвилює виборців новоствореної громади. І перша ластівка вже з;явилася. Сьогодні мав робочу зустріч з депутатом Херсонської обласної ради від Іванівського району. Гасаненко буде приймати участь у виборах голови Іванівської об:єднаної територіальної громади. Прогнозується , що в них також візьме участь нинішній Іванівський селищний голова Віктор Дебелий . ХТО СЛІДУЮЧИЙ ?"
 
 
Джерело: stepnews.ks.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий