» » Підприємець з Києва стала жертвою «кавунових» аферистів на Херсонщині

Підприємець з Києва стала жертвою «кавунових» аферистів на Херсонщині

Автор: Журналіст від 5-09-2017, 10:53
 
 
 
  Підприємець з Києва стала жертвою «кавунових» аферистів на Херсонщині. На сайті безкоштовних оголошень в Інтернеті 35-річна жінка знайшла пропозицію про продаж крупної партії кавунів за дешевою ціною.
 
  Оскільки солодка ягода у столичних жителів в ціні (неврожай), бізнес-леді зажадала легкого  прибутку і відразу кинулася телефонувати за номером, зазначеним в оголошенні. 
 
  Відповів чоловік, що представився Миколою...  Він підтвердив, що пропозиція в силі, і дав реквізити банківської карти для переказу грошей.
 
  Клієнтку навіть не насторожило, що картка оформлена на прізвище незнайомої пані. Вона переказала на електронний рахунок вісімдесят тисяч гривень і поїхала забирати кавуни у село Добропілля Голопристанського району.
 
  Кавуни там були, але ніхто з господарів навколишніх баштанів поняття не мав ні про якого Миколу і не отримував переведених для нього грошей. Телефон з оголошення також був відключений.

  Тепер жінка йде дорогою, уторованою до неї багаточисельними жертвами шахраїв. Вона звернулася до поліції із заявою про злочин і кавунів від правоохоронців вже не вимагає – допомогли б гроші повернути.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий