» » У Залізному Порту заарештували кіоски по продажу автобусних квитків

У Залізному Порту заарештували кіоски по продажу автобусних квитків

Автор: Журналіст від 4-09-2017, 11:19
 
 
  Каси по продажу автобусних квитків і все, що було в них знайдено, стали речовими доказами у кримінальній справі про незаконні пасажирські перевезення.  
 
  Кримінальне провадження про незаконні перевезення розпочато 10 липня цього року Новокаховським відділом поліції. Згідно з матеріалами досудового слідства, оприлюдненими в Єдиному реєстрі судових рішень, якийсь приватний підприємець орендував ще в жовтні 2009 року кілька ділянок землі в Залізному Порту. Одна ділянка - біля центральної зупинки по вул. Шкільній, другий - біля бази відпочинку «Ювілейний» і три - на вул. Морський. Підприємець встановив там кіоски з продажу квитків, найняті ним диспетчери записували пасажирів на рейси і продавали квитки. А возили людей за маршрутами Залізний Порт - Більшовик - Лазурне - Скадовськ. Автобуси належать тому ж самому підприємцю і ходили часто, з проміжком в півгодини.  
 
  Під час обшуку 23 серпня, в кіосках вилучили незаповнені квитки, журнали із записами відправлень, журнали обліку доходів. При цьому квитки, як встановило слідство - виявилися «свідомо підробленими офіційними документами, що мають юридичне значення». Також, в кіоску біля центральної зупинки по вул. Шкільній вилучено 164 тисяч гривень, а біля бази відпочинку «Ювілейний» - ще 9 265 грн.  
 
  Рішенням Новокаховського міського суду Херсонської області всі ці кіоски, документи і гроші визнані речовими доказами, заарештовані і долучені до справи.

Джерело: pivden.info

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий