» » У Залізному Порту розпочався 6-й Фестиваль з міні-баскетболу

У Залізному Порту розпочався 6-й Фестиваль з міні-баскетболу

Автор: Журналіст від 2-06-2016, 15:51
У Залізному Порту розпочався 6-й Фестиваль з міні-баскетболу


Вже вшосте у Залізному Порту стартував фестиваль мінібаскетболу, що охоплює юних гравців віком від 8 до 12 років.

Цього разу до мальовничого курортного містечка на березі Чорного Моря з’іхалися команди з шести міст України – Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Миколаєва, Бара (Вінницька обл.). Фестиваль проводиться по трьох вікових групах.

Чимало команд приїхали заздалегідь, тому вже у перший день було зіграно вже близько 10 ігор. А ще чимало колективів вже склали конкурс "Командна естафета". День виявився напрочуд насиченим: ігри, конкурс, парад-відкриття, запитання-відповіді суддям ФІБА, ватра, дискотека!

Під час урочистого відкриття фестивалю прапор ФБУ виносили переможці минулорічного Форуму – СДЮСШОР-4, м. Миколаїв, тренер А. Шнейдер.

На параді-відкриття були присутніми усі 16 арбітрів ФБУ, що обслуговуватимуть ігри Фестивалю. Серед них арбітри ФІБА Борис Рижик і Микола Амбросов, які проведуть семінари для молодих суддів у межах Фестивалю.

Також на відкритті вручили перші комплекти форми "All-Star 4 seasons" (матч-зірок серед найкращих гравців з розподілом по датах народження, взимку, влітку, навесні і восени, є нововведенням фестивалю і буде його кульмінацією – ред.) А діти поласували пиріжками та морозивом від організаторів. Свято почалося!

Джерело
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий