» » Сучасні реалії Залізного Порта: били, б'ють і будуть бити

Сучасні реалії Залізного Порта: били, б'ють і будуть бити

Автор: Журналіст від 21-08-2017, 06:30
 
 
  На набережній Залізного Порту продовжують бити відпочиваючих

  Відпочинок на курортах Херсонщини - як лотерея. Причому схоже російській рулетці з одним патроном в барабані нагана, що прикладається до скроні. Можеш приїхати з нього задоволеним і засмаглим, а можеш першу ж прогулянку закінчити в лікарні. І тут від здоров'я нічого не залежить - швидше від везіння. Херсонцю Максиму Гусаку, наприклад, точно не пощастило з бажанням попити пива на набережній селища Залізний Порт.

  Максим - менеджер фірми, яка веде оптову торгівлю продуктами. У Залізний Порт він, як і його колеги ще з кількох торгових фірм, приїхали працювати на літо за своєю спеціальністю. Успішно відпрацювали місяць, до одинадцятої вечора закінчили підведення фінансових підсумків, і вчотирьох вирушили гуляти на набережну. Було, звичайно, вже запізно, ну так на те і курорт, де народ «відтягується» мало не до світанку. Однак в плани молодих хлопців напиватися спиртним до втрати пульсу зовсім не входило. Вони просто гуляли по набережній, милувалися морем, слухали прибій.

  Щоб вгамувати спрагу, купили по пляшці пива. Свою пляшку Максим навіть і наполовину НЕ допив - так і присів з нею у відкритій стійки бару на тій же набережній, щоб замовити ще пивка, але холодніше. А замість пива отримав ... заряд сльозогінного газу прямо в обличчя!

  - недопиту пляшку я поставив поруч перед тим, як зробити замовлення. Тут до мене підійшов невідомий чоловік, який представився як охоронець, і зробив зауваження: «У нас зі своїм спиртним не можна». Я подивився на нього, і здивувався - чоловік був у звичайнісінькому, а не форменому, одязі без яких би то ні було нагрудних знаків або беджиків. Тому висловив сумнів, що дійсно маю справу з охоронцем, і повернувся до бармена, щоб зробити замовлення. А бармен чимось пшикнув в мою сторону. Отямитися не встиг, як опинився посеред справжньої хмари сльозогінного газу. У мене хронічна алергія, так що після «газової атаки» просто сів і схопився за голову - близько години очі просто не відкривалися. Все це бачили мої колеги, але вступитися за мене вони не могли, навіть якщо хотіли. З нічного клубу «Стамбул» повалили ще якісь охоронці, і хтось із них ударив одного з менеджерів кулаком у вухо. Тут мені стало по-справжньому страшно: я згадав, як минулого літа охоронці на тій же набережній забили на смерть молодого чоловіка. Однак для нас все обійшлося тільки тому, що поліція прийшла вчасно, - розповідає Максим Гусак. - Мені промили очі молоком, потім надали допомогу в селищній амбулаторії. Звідти я відправився прямо в поліцію, де написав заяву про неспровокований напад із застосуванням агресивної «хімії».

  У поліції Голопристанського району Максима направили на судово-медичну експертизу. Після огляду офтальмолога він отримав довідку з діагнозом - хімічний опік першого ступеня, кон'юнктивіт. Набряки і почервоніння у нього з обличчя не сходили потім дві доби, а зір у першу добу після «пригод» на набережній Залізного Порту погіршився так, що все перед очима розпливалося. Тепер херсонець побоюється, як би вся ця історія не відбилася на здоров'ї в майбутньому. І природно, він має намір домагатися покарання свого кривдника по закону.

  Били, б'ють і битимуть?

  Заступник начальника Голопристанського відділення Національної поліції, підполковник Віктор Попов підтвердив, що за фактом нанесення менеджеру легких тілесних ушкоджень розпочато кримінальне провадження. Ведеться слідство, і бармену, який влаштував «газову атаку», має постати перед судом.

  - Дуже хочу, щоб бармен отримав по максимуму все, що йому належить. Для мене це принципово. Чи не тому, що я такий вже злопам'ятний - просто через такого ось неадекватного обслуговуючого персоналу Інтернет просто забитий негативними відгуками про Залізний Порт. І це не пустопорожні плітки: під час роботи тут ми мало не щодня самі чули про бійки на набережній. А вранці бачили там плями крові, що залишилися після чергового побоїща, - продовжує Максим Гусак.

  На жаль, не тільки в Залізному Порту охорона обожнює покуражитися над беззахисними клієнтами. Днями в іншому курортному селі Приморське (Більшовик) того ж Голопристанського району охоронці кафе-бару вночі побили ще двох приїжджих з Києва. Причому гідного опору розлюченим молодикам відвідувачі свідомо надати не могли - одному з них виповнилося 43 роки, а іншому - всі шістдесят. По цій справі також ведеться слідство. А скільки їх ще буде до завершення курортного сезону, і чи всі відпочиваючі виживуть після такої «гостинності»?

 
Джерело: Новий День
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий