» » Залізний Порт знову відзначився: на цей раз святкуванням Дня ВМФ РФ

Залізний Порт знову відзначився: на цей раз святкуванням Дня ВМФ РФ

Автор: Журналіст від 10-08-2017, 17:37

  
  Всім відомо що, виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні карається законом, але у Голопристанському районі знайшлися сміливці, які це проігнорували. На День Військово-Морського Флоту на набережній Залізного Порта з'явилися прихильники свята з прапорами ВМФ СРСР.

  30 липня в селі Залізний Порт Голопристанського району на набережній, поблизу бази відпочинку «Добро Двір», невстановлені особи ходили з прапорами ВМФ СРСР (комуністична символіка), навіть не задумуючись про можливі наслідки своїх дій, адже це могло призвести до дестабілізації ситуації в регіоні, оскільки, в першу чергу це використовується засобами масової інформації РФ для створення необхідної "картинки" та висвітлення неправдивих подій, які проходять на території України.  Тим паче, такі витівки караються законом, в кримінальному кодексі України (ст. 436-1 ч.1 КК України) передбачено кримінальну відповідальність  за використання символіки комуністичного режиму (карається обмеженням волі на строк до п’яти років).
 
  На даний час Голопристанським ВП Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області порушено кримінальну справу та проводяться необхідні заходи щодо встановлення причетних осіб для притягнення їх до кримінальної відповідальності.

  Залізний Порт знову відзначився: на цей раз святкуванням Дня ВМФ РФ

 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий