» » Завтра у Залізному Порту відбудеться відкриття нового пляжу емоцій

Завтра у Залізному Порту відбудеться відкриття нового пляжу емоцій

Автор: Журналіст від 15-06-2017, 13:54
 
 
  У Залізному Порту на узбережжі Чорного моря 16-18 червня відбудеться відкриття території пляжу емоцій The BOX.

  Щорічно популярний український молодіжний курорт Залізний Порт приймає десятки тисяч гостей не тільки з усіх куточків України, а й країн ближнього зарубіжжя. Залізний Порт широко відомий серед молоді великим вибором розважальних закладів, різних атракціонів та інших розваг.

  Команда Lampochka Studio підготувала нестандартний формат відпочинку, який раніше ніколи не був представлений на жодному із українських курортів. Це пляж емоцій The BOX - територія спортивно-розважальних міні-фестивалів. Гостям пляжу пропонують новий формат відпочинку, який виходить далеко за рамки звичайного літнього дозвілля на морі.

  Під час відкриття вас чекають:

- чоловічий чемпіонат по футболу;

- чоловічі та жіночі змагання з волейболу;

- водні бої;

- «привіт світу» (випадковий контакт по скайпу + трансляція по веб-камер1);

- ритуал «прощання із зимою»;

- Slip & Slide;

- Wake Board на квадроциклі;

- TRX-змагання;

- яскраві фотосесії;

- ранкова йога;

- конкурс на краще фото;

- море позитивних емоцій та гарного настрою!
 
 
 Відкриття території - 16-18 червня. Запуск фестивалів стартує з липня. Фестиваль триватиме все літо. Кожен день відрізняється тематикою і розважальною програмою.

  Паралельно на території пляжу емоцій буде проходити «День квадроцикліста-2017», на який з'їдуться любителі гострих відчуттів з усієї України. У програмі Дня квадроцикліста відвідування Кінбурнської коси, гідро-квест, відвідування острова Джарилгач, змагання Драг-Рейсинг, поїздка на Олешки і багато іншого.

  Всі зони відпочинку і розваг представлені в індивідуальному стилі і відповідають різній тематиці, починаючи від таємничих східних мотивів, закінчуючи «відпочинком з друзями в гаражі». Гості пляжу емоцій зможуть пройтися під «Аркою закоханих», помедитувати на «Алеї вітрів», а також насолодитися оригінальними крепами і по-домашньому смачним лимонадом.
 

  На пляжі емоцій The BOX в Залізному Порту також буде проходити конкурс АРТ-об'єктів. До участі запрошуються всі, хто бажають надати звичайним речам незвичайний вид. Всі ідеї і пропозиції, незалежно від їх складності та вигадливості, будуть розглянуті, а кращі реалізовані на проекті з дотриманням авторських прав. Партнерам арт-конкурсу виступає міжнародний фестиваль музики і мистецтва Sziget, який надає переможцям вхідні квитки на фестиваль 6-19 серпня 2017 року.

  Пляж емоцій The BOX - це місце твоєї волі! Територія тебе справжнього! Виходь за рамки! Будь собою! Живи на повну силу! Відкривай нове в собі! Розширюй горизонти!
 
 
  Автобус відправляється від пл. Свободи 16 і 17 червня о 7.00. Відправлення з ЖП на Херсон - орієнтовно - 18.00

  Тел : 066-85-89-552
 
 
Джерело: kherson.ua.city

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий