» » У Лазурному та Залізному Порту виділяють землю із порушеннями

У Лазурному та Залізному Порту виділяють землю із порушеннями

Автор: Журналіст від 25-05-2016, 13:00
У Лазурному та Залізному Порту виділяють землю із порушеннями


Під час проведення вчора, 24 травня, коллегії Херсонської ХОДА начальник управління містобудування та архітектури Григорій Ходин розповів про проведені у 2016 році заходи з вирішення питань незаконної забудови прибережних територій Херсонської області.

Так, за інформацією головного архітектору області Генічеською райдержадміністрацією направлено власникам 3-х самовільно встановлених тимчасових споруд, розташованих в межах прибережної захисної смуги, листи для вжиття заходів та усунення виявлених порушень. Також матеріали надані до прокуратури Генічеського району для відповідного реагування.

Також Голопристанською райдержадміністрацією інформацію щодо самовільного будівництва нанесено на карту-схему з позначенням місця розташування 80-ти самовільно встановлених тимчасових споруд, власникам яких направлено відповідні листи щодо усунення виявлених порушень.

Але разом з тим Григорій Ходін відмітив, що в м.Скадовськ, с.Красне, смт Лазурне Скадовського району, с.Більшовик, с.Залізний Порт Голопристанського району відповідними органами місцевого самоврядування прийняті рішення щодо надання земельних ділянок без врахування положень генеральних планів населених пунктів, що є грубим порушенням діючого законодавства.

Источник
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий