» » На трасі неподалік Олешок спалахнула маршрутка повна пасажирів: автобус вигорів вщент

На трасі неподалік Олешок спалахнула маршрутка повна пасажирів: автобус вигорів вщент

Автор: Журналіст від 25-05-2017, 06:30

 

  Вчора, 24 травня близько 13-00, на трасі поруч із автобусною зупинкою сел Праві та Ліві Солонці, спалахнув маршрутний автобус Херсон-Жовтневе, який рухався в сторону Голої Пристані.

 

  Як повідомила редакції сайту "Новини Голої Пристані" одна із пасажирок цього рейсу, водій встиг вчасно зорієнтуватися та випустити всіх пасажирів на вулицю. Врятувати автобус у нього не було жодних шансів, оскільки загорання було миттєвим і вогонь за декілька хвилин перетворив автобус на купу заліза.  

 

  На щастя, всі пасажири рейсу залишилися цілими та неушкодженими, а до трагедії було рукою подати. У пасажирів автобуса, які отримали справжній шок від екстремальної поїздки, залишилося неприємне враження від дій водіїв, проїзджаючих повз місце трагедії на легкових автомобілях. За той час, що наша співрозмовниця перебувала разом із іншими пасажирами подалі від палаючого автобуса, ЖОДЕН автомобіль не зупинився і не запропонував своєї допомоги. А в автобусі могли бути і вагітні жінки, і люди похилого віку із високим тиском, і маленькі дітки, яких просто необхідно було швидко довезти до Голої Пристані. Всі тільки зупинялися на мить, щоб сфотографувати пожежу на свої телефони.

 

  Людська байдужість вражає!!!

 

  Добре, що всі пасажири залишилися цілими та неушкодженими!!!

 

 

На трасі неподалік Олешок спалахнула маршрутка повна пасажирів: автобус вигорів вщент

 

 

Автор: Катерина Олексіївна

Новини Голої Пристані

 


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий