» » Набір диверсанта вилучили в сільській хаті у Голопристанському районі

Набір диверсанта вилучили в сільській хаті у Голопристанському районі

Автор: Журналіст від 24-04-2017, 10:16
 
 
  Селянина з «набором диверсанта» затримали на Голопристанщині. Жителі села Стара Збур'ївка Голопристанського району області помітили, що їх 45-річний земляк має схильність блукати вулицями з пістолетом. Аби не допустити потрапляння під випадковий постріл, очевидці повідомили поліцію. І правоохоронці прийшли до селянина додому з санкціонованим обшуком.

  Він виявився результативним: у ящику з інструментами, що стоїть в гаражі, у чоловіка виявили стандартну тротилову шашку вагою в двісті грам. Такої кількості з надлишком вистачає, щоб підірвати будинок, вантажівку або джип. А вдома, під речами в дивані, знайшовся і гладкоствольний пістолет під стрільбу мисливськими патронами шістнадцятого калібру з півтора десятками самих патронів, розповів заступник начальника Голопристанського відділення Національної поліції, підполковник Віктор Попов.

  Власник «набору диверсанта" не заперечував, що вибухівка і пістолет належать йому. Він заявив - мовляв, все це добро купив задешево в Херсоні у якогось випадкового знайомого. На питання, навіщо йому тротил і «ствол», відповівя: «А раптом знадобиться». Судячи з того, що селянин відрізнявся агресивністю в побуті, і був схильний конфліктувати через дрібниці з оточуючими, він цілком міг пустити зброю в хід. А навіть заряд дробу, (не кажучи вже про кулю або картечі), випущений впритул з пістолета під мисливський патрон, цілком міг непоправно покалічити або навіть убити людину на місці.
 
Джерело: pivden.info

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий