» » Сільські голови Голопристанщини в рамках навчально-практичного семінару відвідали Одесу

Сільські голови Голопристанщини в рамках навчально-практичного семінару відвідали Одесу

Автор: Журналіст від 13-04-2017, 15:03
 
 
  06-07 квітня м.Одеса гостинно приймала керівників структурних підрозділів обласних та районних державних адміністрацій, представників сільських та селищних рад, власників агросадиб, членів фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів Одеської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Кіровоградської та Вінницької областей у форматі проведення Міністерством аграрної політики та продовольства України за сприяння проекту "Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в України", що фінансується Європейським Союзом, чергового із серії дводенних навчально-практичних семінарів на тему "Державна політика в галузі розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні. Застосування європейських підходів до розвитку сільських територій в українському контексті. Вивчення та поширення кращих практик в Україні".
 
  Делегація Голопристанського району, найчисельніша з усієї Херсонської області, була представлена заступником голови Гладківської сільської ради (об'єднаної) Ткаченко Вікторією та головами сільських рад: Бехтерської – Бурак Михайло, Добропільської – Зуденков Сергій, Рибальчеської – Трофименко Сергій, громади яких знаходяться на останній стадії об'єднання.

  Учасники семінару отримали практичне навчання сучасним європейським підходам до сільського розвитку з урахуванням українського контексту, що має допомогти місцевій владі, територіальним громадам та підприємцям у розробці та впровадженні проектів з розвитку села. Зокрема, створення агрорекреаційних кластерів на базі сільськогосподарських кооперативів.
 
  Закріпили отриманий запас знань під час відвідування фермерського господарства в с.Ульянівка Одеської області.

  Делегація від Голопристанського району повернулася із заходу з намірами поширення кращих практик в Україні до розвитку власних громадах."
 
 
 
 
Джерело: gopri-rda.gov.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий