» » У Голопристанському районі пройшли спільні командно-штабні тренування з організації гасіння масштабних лісових пожеж

У Голопристанському районі пройшли спільні командно-штабні тренування з організації гасіння масштабних лісових пожеж

Автор: Журналіст від 3-04-2017, 15:22
 
 
  30 березня на базі Геройського лісництва Збур’ївського лісомисливського господарства Голопристанського району відбулися спільні командно-штабні тренування за темою «Організація гасіння масштабної лісової пожежі. Відпрацювання порядку управління силами та засобами, задіяними до гасіння пожежі. Вдосконалення питань організації взаємодії та координації дій».
 
  Навчання проходили під керівництвом заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Вадима Чабана.

  За тактичним задумом у лісовому масиві Геройського лісництва після відпочинку в лісі невстановлених осіб, які покинули вогнище незагашеним, виникла лісова пожежа. У результаті поривчастого вітру вогонь швидко розповсюджується лісовою підстилкою, пожежа є низовою із загрозою переходу у верхову. Розповсюдженню вогню в лісовому масиві сприяє наявність сухої трави, повалених сухих дерев та хвойної підстилки.
 
  В результаті високої пожежної небезпеки (4 класу), пов’язаної із високою температурою повітря (до +28°С) сильного вітру (до 20-25  м/с) пожежа швидко розповсюджується. З моменту отримання повідомлення, до місця виникнення лісової пожежі направлено відділення 8-ДПРЧ Голопристанського району та 2-а відділення на автоцистернах 21-ДПРЧ Олешківського району.  
 
  Далі, ліквідація надзвичайної ситуації здійснюється за планом заходів: вчасного прибуття особового складу ГУ ДСНС України в Херсонській  області,  розгортання на місці надзвичайної ситуації зведеного загону та проведення гасіння лісової пожежі.

  Тренування по перевірці сил і засобів підрозділів ГУ ДСНС у Херсонській області до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайної ситуації проводились протягом дня. Завдання з ліквідації надзвичайної ситуації були відпрацьовані.
 
 
 
 

 
Джерело: pivden.info

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий