» » Українські водії будуть вимушені перездавати на права кожні 5-15 років

Українські водії будуть вимушені перездавати на права кожні 5-15 років

Автор: Журналіст від 25-01-2017, 15:06
 
 
  Заступник глави МВС щодо євроінтеграції Анастасія Дєєва розповіла про нововведення, які очікують українських водіїв найближчим часом.

  Про це повідомляє AUTO-Consulting.

  На посвідчення водія додадуть мікрочіп. Також змінять термін дії та підкатегорії. Такі зміни готують внести в закон «Про дорожній рух» та ПДР України.

  Але крім того, Дєєва анонсує зміну терміну дії посвідчень водія.

  За її словами, це від 5 до 15 років в залежності від категорії транспорту з метою періодичної перевірки знань та навичок.

  За словами заступника глави МВС: «перегляд термінів дійсності посприяє більшій безпеці дорожнього руху»,

  Крім того, Дєєва анонсує і появу нових стандартів і періодичності проведення технічного контролю транспорту, який перевозить небезпечні вантажі. Також будуть впроваджені і нові стандарти з підготовки та екзаменації водіїв.

  Анонсувала Дєєва і перегляд категорій автотранспорту.

  А завершила свій пост заступник міністра МВС багатозначною фразою: Мені подобається, що команда МВС не зупиняється на виконанні зобов'язань перед ЄС, але розробляє по-справжньому нові і сучасні підходи і вдосконалюється з кожним днем.

  Схоже, що українським водіям тепер доведеться підучувати правила дорожнього руху і оплачувати всю процедуру здачі на права з завидною регулярністю.
 
 
Джерело: hvylya.net
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий