» » Жорстоке вбивсто у Залізному Порту: злочин стався, а коли буде покарання

Жорстоке вбивсто у Залізному Порту: злочин стався, а коли буде покарання

Автор: Журналіст від 21-01-2017, 11:52
 
 
  Вся громадськість Херсонщини була шокована жорстоким вбивством 25-річного хлопця зграєю охоронників нічного клубу на узбережжі Залізного Порта. Ця жахлива подія відбулася 13 серпня минулого року  і стан її розслідування знаходиться під прискіпливою увагою громадськості та на контролі особисто у прокурора Херсонщини Віталія Тригубенко.
 
  П'ятьох нелюдів, які вбили хлопця, було одразу заарештовано, за фактом вбивства було порушено кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України, яке карається позбавленням волі на строк від 7 до 10 років.
 
  З моменту злочину пройшло понад 5 місяців, але справедливого вироку суду ми так і не дочекались. Адвокати підозрюваних намагаються будь-якими шляхами виправдати своїх клієнтів та затягнути слухання справи. Перше засідання Апеляційного суду Херсонської області, під час якого підозрювані подали апеляційну скаргу і зажадали змінити запобіжний захід з перебування під вартою на домашній арешт, викликало широкий громадський резонанс. З'явилася інформація про те, що підозрювані нібито «домовилися» з суддями. 
 
  Але, як повідомляли Новини Голої Пристані раніше, судді прийняли до уваги всі обставини, наведені адвокатами обвинувачених, але запобіжний захід міняти не стали - з метою недопущення втечі ув'язнених, або тиску на слідство, вбивці так і залишилися під вартою.
 
  
   Днями у апеляційному суді Херсонської області відбулося відкрите засідання, на якому розглядали скаргу прокурора на рішення Голопристанського районного суду як суду першої інстанції, який задовольнив клопотання адвокатів підозрюваних та вирішив повернути обвинувальний акт прокурору, оскільки суд вважає, що процесульний документ складений невірно.
 
  Прокурор запевняє – процесуальний документ складений вірно і з його доводами повністю згодна колегія суддів апеляційного суду Херсонської області, яка скасувала рішення Голопристанського районного суду від 06.12.2016 року та вирішила призначити черговий розгляд справи у тому ж таки Голопристанському районному суді.

  Поки підозрювані у вбивстві Павла Сушенцова залишаються під вартою. А представники громадськості мають намір і надалі спостерігати за судовими процесами. Скільки їх ще буде - ніхто не знає, але сподіваємось, що злочинці будуть справедливо покарані.
 


 
Автор: Владислав Юрійович


 
  
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Владимир

  • 22 січня 2017 01:00
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
Понимаю что у адвокатов работа защищать подсудимого,но всему есть пределы :какой на хрен домашний арест!!! Вы че не поняли что на делали!может ещё вам путевку в саноторий!?